Fotoobraz

Dwa miesiące temu miałam zaszczyt przetestować fotoksiążkę firmy Saal Digital Polska. Współpraca i produkt końcowy spodobał mi się tak bardzo, że zgłosiłam się do firmy ponownie. Tym razem wybrałam fotoobraz.

Fotografia jest cenną pamiątką – to nie ulega wątpliwości. Można ją wywołać i jako odbitkę schować głęboko w albumie, lub oprawić w piękną ramkę i powiesić na ścianie czy postawić na komodzie. Możliwości jest wiele.

Na szczęście technologia tak idzie do przodu, że każdy fotograf może zostać malarzem i ulubione zdjęcie przekształcać w piękny obraz.
Firma Saal Digital Polska daje wiele możliwości do wyboru.

  • Dibond – bezpośredni druk UV na płycie aluminiowej o grubości 3mm
  • Wydruk na białej płycie z twardego, spienionego PVC o grubościach 5mm lub 10mm
  • Picture Box jako trójwymiarowy fotoobraz z lekkiej płyty KapaTex o rdzeniu z pianki poliuretanowej wyróżnia się powierzchnią o równomiernej strukturze wysokiej jakości o wyglądzie płótna Canvas.
  • Druk bezpośredni na pleksi o grubości 5 lub 10mm
  • GalleryPrint w jakości High-End – bezpośredni druk na pleksi (szkle akrylowym) o grubości 2mm z wzmacniającą płytą z aluminiowego Dibond (3mm)
  • Ekskluzywny wygląd na płótnie artystycznym. Płótno artystyczne z naturalną strukturą Canvas najwyższej jakości przekonuje szlachetnym i przy tym stylowym wyglądem niczym obrazy w galerii sztuki. Najwyższa rozdzielczość i maksymalna jakość dbają o imponującą intensywność barw oraz ostrość motywów.

Ja wybrałam wersję na płótnie artystycznym o wymiarach 40x60cm.
Podobnie jak ostatnio paczka przyjechała pocztą kurierską, doskonale zapakowana i zabezpieczona.
Odwzorowanie kolorów, ostrość są doskonałe a zastosowane płótno naciągnięte na drewnianą ramę daje efekt prawdziwego obrazu.


20161014EP2049
20161014EP2056

Jest to kolejny, doskonały produkt końcowy mojej pracy, którym mogę pochwalić się znajomym, a klientom zaproponować jako coś w wersji “wow”. Wystarczy tylko wybrać zdjęcie na które można patrzeć i patrzeć a ono nam się nie znudzi, bo przecież obrazy wiszą na ścianach 🙂
Produkt godny polecenia.

20161014EP2059